Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Rama takon Presidentin e Bundestagut gjerman: Mbështetje e qartë për Shqipërinë

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama gjatë qëndrimit në Gjermani, ka zhvilluar një takim edhe me presidentin e Bundestagut gjerman, Norbert  Lammert.

Sipas kryeministrit Rama, edhe gjatë këtij takimi është shprehur qartë mbështetja e Gjermanisë për vendin tonë.

Rama: Edhe në takimin me Presidentin e Bundestagut Lammert mirëkuptim i plotë dhe shprehje e qartë e mbështetjes së Gjermanisë për Shqipërinë.  

ramaaaaaaaaa

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej