Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Rama takon Metën në Kryesinë e Kuvendit

Nga Skenderi 0

Kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta kanë vijuar paraditen e sotme takimin e tyre të përjavshëm. Takimi i tyre po zhvillohet në Kryesinë e Kuvendit.

Mesohet se Kreu i qeverisë ka hyrë rreth orës 10:00 në kryesinë e Kuvendit, për të diskutuar me aleatin e tij kryesor.

Takimi Rama-Meta vjen një ditë para seancës së Kuvendit, ku pritet të votohet pr/ligji për Institucionet e reja të Drejtësisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej