Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Rama poston një video/ Komentuesi i përmend fjalë banale

Nga Klodiana 0

Në një postim në FB, Edi Rama ka publikuar një video e cila tregon sesi një pacient është kuruar me hepatit C dhe pas mjekimit ai është shëruar  plotësisht.

Rama thotë se qeveria shqiptare investoi 1.6 mln euro për kurën falas “Viekirax and  Exviera” e cila ndihmon për kurimin e hepatitit C.

Ja se si kanë reaguar komentuesit.

rama1-2

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej