Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Rama pëson parainfarkt”, reagon Endri Fuga: Për të ardhur keq, bëni një xhiro nëpër spitale

Nga Klodiana 1

Drejtori i Komunikimit në kabinetin e qeverisë shqiptare, Endri Fuga, ka bërë një deklaratë lidhur me lajmin e bërë publik nga ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, se Kryeministri Rama kishte pësuar një parainfarkt.

Përmes një postimi në twitter, Fuga shkruan se pavarësisht se sipas tij dihet që opozita është e lodhur dhe që nuk ka vizion e program për të mundur Ramën, por nuk e priste që do të binte aq poshtë sa të trillonin lajme si ky i sotmi.

Loading...

Komente (1)

  1. Diktatorët e përjetojnë keq dorëzimin e pushtetit

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej