Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Rama: Në qershor nis aeroporti i Vlorës

Nga Media 0

Punimet për aeroportin kombëtar të Vlorës do të nisin në qershor të këtij viti.
Lajmin e ka dhënë kreu i qeverisë Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook mëngjesin e sotëm.
“Kemi kërkesën zyrtare për investimin e madh të aeroportit të ri kombëtar të Vlorës. Deri në qershor hapja e kantierit”, ka shkruar Rama.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej