Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Rama në forumin e sigurisë në Beograd. Takim me homologun Vuçiç

Nga Skenderi 0

Kryeministri Edi Rama do të mari pjesë në forumin për sigurinë që do të mbahet në Beograd në datën 13 tetor.

Kryeministri Shqiptar së bashku me homologun e tij serb, Alexandër Vuçiç, do të diskutojë për të ardhmen e marrëdhënieve mes Shqipërisë dhe Serbisë si dhe bashkëpunimin e tyre dhe eliminimin e paragjykimeve dhe  rritjes së sigurisë dhe stabilitetit të Evropës Juglindore.

Kjo është hera e 4 që Edi Rama viziton Serbinë si Kryeministër

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej