Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama: Mos e merrni seriozisht Metën, i ka vjedhur Doktoresha e Shkencave password-in e faqes

Nga Media 0

Ilir Meta ka shkruar sot se Rama bëri gabimin fatal duke kërcënuar Presidentin e Republikës së Shqipërisë në mënyrë të drejtpërdrejtë.

Vetëm pas minuta nga deklarata e Presidentit ka ardhur edhe reagimi i Ramës, i cili shkruan se ka dërguar prova se hedhin poshtë argumentimet e Metës për të mosdekretuar Genti Cakën në postin e ministrit të Jashtëm.

“Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktoresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj është në atë fazën kur i bën thirrje popullit për të marrë armët, ngaqë s’di si të dalë nga gropa që i hap vetes! I çova provat e mëkatit ndaj Gentit dhe vuan tani”, shkruan Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej