Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Rama mbledh nesër deputetët dhe kandidatët për deputetë

Nga Klodiana 0

Në kuadër të fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama do të mbledhë ditën e nesërme deputetët dhe kandidatët për deputetë.

Takimi i Ramës me deputetët vjen pas marrëveshjes me kryetarin e opozitës Lulzim Basha,marrëveshje të cilën e futi PD në zgjedhjet.

Nga marrëveshja, gjithashtu parashikohen edhe 6 ministra teknik dhe disa drejtori, si garanci për opozitën për zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej