Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama ha makarona në tepsi

Nga Media 0

Të rinjtë e Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë vendosur të ironizojnë kreu e qeverisë Rama me tepsinë e famshme të zgjedhjeve.

Ata kanë stampuar në teprsi fotografinë e hershme të Ramës duke ngrënë makarona.

Tepsia ka qenë një nga “armët” e Ramës në fushatë kundër Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej