Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Rama: Gjithçka për të përballuar tërbimin e natyrës

Nga Klodiana 0

Gjithçka për të përballuar tërbimin e natyrës me organizim, koordinim, dinjitet dhe mirëkuptimin e qytetarëve”, është shprehur kryeministri Edi Rama në një postim në Facebook.

Kreu i qeverisë tha se, “do të jenë edhe 24 orë të vështira”, por në fund “çdo gjë do të shkojë në vendin e vet”. “Kurajo dhe faleminderit të gjithëve!”, ka thënë Rama.

rama1 rama

1478625446rama

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej