Ka than' i moçmi: 

"Më lehtë është me mbledhë një thes pleshta, se ti bashkosh dy shqiptarë."

- At Gjergj Fishta

Rama: Forca goditëse e policisë rritet përditë

Nga Klodiana 0

Kryeministri Edi Rama e cilësoi sukses shëmbullor arrestimin e 4 autorëve të dyshuar të grabitjes së ndodhur disa ditë më parë afër Rinasit duke thënë se Policia e Shtetit tregoi sot se forca e saj zbuluese dhe goditëse rritet përditë.

Statusi i plotë

Policia Shtetit tregoi përsëri se forca e saj zbuluese e goditese rritet perdite! Zbardhja e shpejtë e grabitjes se bankes sukses shembullor

Qente Le Te Lehin Karvani Do Shkojë Perpara.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej