Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Rama drekë në Stamboll me presidentit turk, Erdogan

Nga Ejona 0

 

Kryeministri Edi Rama ka postuar një status në rrjetin social të Facebook ku njofton se ndodhet në nje drekë në Stamboll me presidentin e Turqisë, Recep Tayip Erdogan.

Rama shkruan se takimi po zhvillohet për projektin e transportit të Vlorës, linjën ajrore shqiptare dhe investime të tjera strategjike.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej