Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama dhe i vëllai, Rrahja dhe i biri, Xhafa dhe i vëllai, Sajmja dhe kushërinjtë … dhe i përhershmi Tao

Nga Media 0

Nga Mesila Doda

Ti japësh ende prova e të shpresosh në hetimin e paanshëm të kapterrës së Ramës është naivitet e dorëzim përballë të keqes që ka zaptuar vendin. Bashkëjetesa me të keqen ka cekur fundin e nuk ka ushtar që ta shpëtojë kryekomisarin e krimit…Rama dhe i vëllai, Rrahja dhe i biri, Xhafa dhe i vëllai, Sajmja dhe kushërinjtë … dhe i përhershmi Tao. Lista zgjatet e zgjatet, këto janë vetëm maja e ajsbergut. Çfarë duhet të ndodhë ende në një vend që të ikë një qeveri e inkriminuar kokë e këmbë???

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej