Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama dhe Haradinaj nën shi, ekzekutohet himni kombëtar

Nga Klodiana 0

Krerët e dy qeverive shqipare, Edi Rama dhe Ramush Haradinaj janë në Korçë për një mbledhje të përbashkët.

Dy kryeministrat kanë qëndruar disa minuta në shi ndërsa është zhvilluar ceremoniali zyrtar i mirëseardhjes për nder të Këshillit të Ministrave të Republikës së Kosovës, ku dhe u ekzekutua himni kombëtar.

Pas disa minutash pritet të fillojë edhe mbldhja historike gjatë së cilës do të firmosen disa marrëveshje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej