Ka than' i moçmi: 

“ Hani, vidhni, hiç mos mbeten, mbretër sa të hani veten...”
                                                                                        -Petro Marko

Rama-Berishës: E di kurrizi i Taulant Ballës dhe Braçes se ç’iu ke bërë

Nga Media 0

Berisha i është përgjigjur sot deklaratës së Ramës dje në Parlament ku e cilësoi ish-kryeminsitrin të rrjedhur.
“Të shash pas shpine nga karrigia e kryeministrit nuk të bën gjë tjetër veçse ‘një hale në një copë mëndafshi’, ka deklaruar Berisha.

Rama i është kundërpërgjigjur këtij komenti të Berishës duke u shprehur se kulmin e sharjeve nga ai pozicion e ka arritur pikërisht ai.

“Sa për të shara nga karrigia e kryeministrit, e di kurrizi i Taulant Ballës dhe i Erjon Braçes se ç’iu ke bërë”, deklaroi kreu i qeverisë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej