Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama: Bashën e kapi malli, s’mund të rrija pa u emocionuar

Nga Media 0

Seanca e djeshme parlamentare u shty për sot pas revoltës së deputetëve demokratë për përjashtimin e Flamur Nokës. Diskutimi i sotëm më tepër se tek Reforma Zgjedhore është përqëndruar tek batutat dhe replikat për to.

Ndërsa kreu i qeverisë ka marrë fjalën për të replikuar ndaj Berishës, kryeopozitari Basha e ka ndërprerë dhe i është afruar foltores.

“E kapi një mall dhe më erdhi përballë ndaj dhe unë nuk mund të rrija pa u emocionuar, megjithatë nuk mund ta lë të flasë para teje. Se po nuk fole t ii pari na hidhet Flamur Noka nga ballkoni i Shqupit”, është shprehur Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej