Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Ra në koma sapo e lindi, sheh pas 7 vitesh vajzën (foto)

Nga Ejona 0

Një 25 vjeçare nga Serbia pas 7 vitesh në gjendje kome takon vajzën e saj për herë të parë. Daniela Kovaçeviç shkoi në spital për të lindur vajzën e saj, po për shkak të disa problemeve gjatë lindjes ra në koma ndësra fëmija e porsalindur ishte në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Gruaja qëndroi pa përmendur në spital që prej vitit 2009 dhe falë mjekimeve ka arritur të zgjohet.

Ajo pa vajzën e saj për herë të parë ndërsa kujtonte vetëm momentet, kur kishte ikur në spital. Babai i Danielës ka rrëfyer se në fillim ajo kishte shtuar shumë kile por tani është plot gjallëri dhe energji.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej