Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Quan vulgaritet shqiponjën, e na ke lënë “dhuratë” shpifësirën më të madhe të të gjitha kohërave

Nga Media 0

Nga Briken Fejzullai

Duhet të jesh me të vërtetë dallkauk (në rastin më të mirë) ose bastard (në atë normal), të quash vulgaritet simbolin e kombit tënd, ndërkohë që je po ti ai pseudoartisti, babai i gjithë dështakëve; i cili në hyrjen tjetër të Tiranës, paralelisht me sheshin “Shqiponja”, na ke lënë “dhuratë” shpifësirën më të madhe të të gjitha kohërave, në këtë qytet. Mostrën vizuale, e cila mund të fitojë pa asnjë problem çmimin “k*rlliku i shekullit”: PALLATIN ME SHIGJETA!

Ps. Sa patetik duhet të jesh, të sajosh këto lloj manovrash të ulta, për të hequr vëmendjen nga abisi ku po e zhyt vendin tënd?! LOOSER!!!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej