Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Quagliarella gol i magjishëm me takë kundër Napolit (film)

Nga 27-shi 0

Nuk mjaftoi humbja e rëndë në Genoa ndaj Sampdorias e Napolit, por qershia mbi tortë ishte goli i Fabio Quagliarella. A e çoi topin në rrjetë me takë, ndërsa u përmbajt që mos të gëzonte, meqë ndëshkoi ish-skuadrën e tij dhe atë të qytetit të lindjes.

Gjithsesi goli është nga më të bukurit e historisë së Seria A.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej