Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Qerret, aksidentohet për vdekje i moshuari, autori largohet nga vendngjarja

Nga Ejona 0

 

Pasditen e djeshme në aksin rrugor Fllakë-Fshati Rinia në Qerret është aksidentuar për vdekje një 76 vjeçar.

Mësohet se i moshuari H.A ka ndërruar jetë në Spitalin rajonal të Durrësit.

Policia po punon për kapjen e autorit ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprat penale”Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”dhe”Largimi nga vendi i aksidentit”

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej