Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Qenushët më tërheqës në botë… (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Në këto fotografi mund të shihni ngjashmëritë e pabesueshme midis qenushëve dhe pellushëve.

Këtu janë 20 foto të cilat kanë kënaqur të gjithë ata që i kanë parë. Dhe ne duam që t’ju kënaqim dhe t’ju bejmë dhe ju ti dashuroni këto qenushë të mrekullueshëm.

Newfoundland

Alaskan Malamute

Chow Chow

Poodle

Kryqëzim i  Shepherdit Gjerman, Akita-s dhe Welsh Corgi

Pomeranian

Samoyed

Pomeranian

Tibetan Mastiff

Chow Chow

Caucasian Shepherd

Chow Chow

Kryqëzim i Keeshond dhe Eskimezit Amerikan

 Chow Chow

Akita

Pomeranian

/brightside/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej