Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëllohet për vdekje me armë gjahu kreu i njësisë Kotë

Nga Klodiana 0

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Mësohet se vikitim është 64-vjeçari Fatmir Hodo. Viktima dhe autori po pinin kafe bashkë. Pasi kanë biseduar përreth 30 minuta, autori është larguar dhe është rikthyer me një  çifte duke qëlluar ndaj 64-vjeçarit dhe e lënë të vdekur në vend.

Policia ka arrestuar pak minuta pas ngjarjes autorin e dyshuar të vrasjes, Admir Delaj, rreth 43 vjeç. Dyshohet se shkak  i vrasjes së 43-vjeçarit të jetë konflikti për pronën, pasi viktima dhe autori ishin nga i njëjti fshat.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej