Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëllohet me thikë te dera e shtëpisë i riu në Kombinat, vdes në spital

Nga Media 0

Një 30-vjeçar është vrarë me thikë gjatë mbrëmjes së 11 tetorit 2018. Ngjarja e rëndë u shënua në rrugën “Bego Hoxha” në Kombinat.

I riu Olti Hajdari ishte duke shkuar për në banesë në momentin kur te dera e shtëpisë në një rrugicë është ndaluar nga një 25-vjeçar, i cili pas sherrit e ka qëlluar disa herë me thikë duke e lënë të plagosur.

I riu është dërguar në spital, por nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra.

Në lidhje me ngjarjen policia shpalli në kërkim shtetasin M. S., 25 vjeç, banues në Tiranë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej