Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Qëllohet me plumb në kokë, humb jetën aktori i njohur Bradley Welsh

Nga Ejona 0

Aktori i njohur skocez, Bradley Welsh është qëlluar mbrëmë me një plumb në kokë, dhe për pasojë ka mbetur i vdekur.

CNN raporton se ngjarja ka ndodhur në një rrugicë në kryeqytetin e Skocisë.

“Vdekja e tij po trajtohet si e dyshimtë dhe hetimet po vazhdojnë. Zyrtarët do të vazhdojnë të mbledhin informacione që mund të ndihmojnë me këtë hetim”, deklaroi policia një një njoftim publik.

Kujtojmë se Bradley Welsh luajti rolin e gangsterit Doyle në filmin e famshëm “T2 Trainspotting”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej