Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

A puthen në buzë shoqet e ngushta? Rita Ora dhe Bebe Rexha po

Nga Media 0

Nuk dihet nëse ka ndikuar fakti që janë të dyja shqiptare, megjithatë Rira Ora dhe Bebe Rexha janë bërë shoqe të ngushta.
Miqësinë mes tyre dy vajzat kanë vendosin ta ndajnë me publikun përmes një puthjeje në buzë.
Bebe Rexha ka postuur fotografinë duke u puthur, ndërsa në përshkrimin e saj ka shkruar: “Shoqe të ngushta”.
Pritet që së shpejti dy shoqet e ngushta të bashkëpunojnë për një këngë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej