Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

A puthen në buzë shoqet e ngushta? Rita Ora dhe Bebe Rexha po

Nga Media 0

Nuk dihet nëse ka ndikuar fakti që janë të dyja shqiptare, megjithatë Rira Ora dhe Bebe Rexha janë bërë shoqe të ngushta.
Miqësinë mes tyre dy vajzat kanë vendosin ta ndajnë me publikun përmes një puthjeje në buzë.
Bebe Rexha ka postuur fotografinë duke u puthur, ndërsa në përshkrimin e saj ka shkruar: “Shoqe të ngushta”.
Pritet që së shpejti dy shoqet e ngushta të bashkëpunojnë për një këngë.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej