Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Publikohet traileri i filmit hollivudian ku luan aktori kosovar

Nga Klodiana 0

Është publikuar traileri i filmit “Zookeepers’s Wife” ku në mesin e aktorëve bën pjesë dhe aktori kosovar, Val Maloku.

Aktori kosovar është përfshirë po ashtu dhe në trailerin e filmit.

Ky film pritet të nisë së shfaquri në mars të vitit të ardhshëm.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej