Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Publikohet traileri i filmit hollivudian ku luan aktori kosovar

Nga Klodiana 0

Është publikuar traileri i filmit “Zookeepers’s Wife” ku në mesin e aktorëve bën pjesë dhe aktori kosovar, Val Maloku.

Aktori kosovar është përfshirë po ashtu dhe në trailerin e filmit.

Ky film pritet të nisë së shfaquri në mars të vitit të ardhshëm.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej