Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Publikohet një këngë e re e Amy Winehouse, bashkëpunim me Nas

Nga Klodiana 0

Zëri i këngëtares së famshme që ndërroi jetë rreth 8 vite më parë, Amy Winehouse mund të dëgjohet në këngën e re, “Find My Love”, të producentit Salaam Remi.
Kënga e re pritet të jetë pjesë e përmbledhjes së re të Remi, “Do it for the Culture 2”, ndërsa në të këndon edhe reperi Nas.

Besohet se incizimi i një pjese të kësaj këngë është bërë gjatë kohës kur Amy bashkëpunonte me producentin e njohur muzikor, i cili më pas ka bërë një kombinim me reperin amerikan.

Kujtojmë që albumi i publikuar pas vdekjes së Winehouse, “Lioness: Hidden Treasures” (që ishte një përmbledhje e këngëve të publikuara dhe demo incizime) zuri vendin e parë në top-listat britanike duke vënë rekord për shumë shitje brenda javës së parë – transmeton BBC.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej