Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

PSG e nis kampionatin me fitore, Neymar-it i mjaftojnë 10 minuta për gol

Nga Klodiana 0

PSG e ka nisur me fitore të pastër kampionatin, duke mposhtur 3-0 Caen. Braziliani Neymar arriti të shënojë pas vetëm 10 minutash lojë, ndërsa goli i dytë i ndeshjes u shënua nga Rabiot.

PSG e dominoi totalisht ndeshjen ndaj një kundërshtari i cili arriti të krijojë shumë pak në sulm.

Në fundin e ndeshjes, talenti Weah shfrytëzoi një gabim të portierit kundërshtar dhe e vulosi ndeshjen në 3-0.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej