Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestuesit përplasen me policinë, Basha: T’i japim fund regjimit të Maduros së Ballkanit (live)

Nga Media 0

Ndërkohë që kryetari i Partisë Demokratike po fliste para protestuesve, një pjesë e tyre nisi sërish konfrontimin me kordonin policor, duke rikthyer tensionet para Kuvendit.

“Për gjashtë vite me radhë kjo bandë kriminale vodhi dhe varfëroi shqiptarët, i gjobiti dhe ju rriti çmimet e kostos bazë të jetës”, tha Basha para protestuesve.

“Ky është njeriu që u bë simbol i krizës ekonomike, mungesës së shpresës për çdo shqiptar. Arma e tij gjatë këtyre viteve ka qenë mashtrimi dhe propaganda e ndyrë. Njëlloj saç mund të ngjallet kufoma e Enver Hoxhës, mund të ngjallet edhe kufoma polit8ike e Edi Ramës. E di që keni ardhur për t’i dhënë fund regjimit të MAduros së Ballkanit dhe ta përcellim për në qeli apo azil politik”.

Protestuesit përplasen me policinë

Protestuesit përplasen me policinëPer me shume lexoni: http://www.oranews.tv/article/opozita-nuk-ndalet-sot-protesta-dhe-parlament

Publiée par Ora News sur Jeudi 28 mars 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej