Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestuesi u përgjigjet me kundra-gaz helmues forcave të policisë (film)

Nga 27-shi 0

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka postuar një video ku duket reagimi i një prej protestuesve kur i hedhin gaz lotsjellës.

Protestuesi i moshuar ka ulur pantallonat dhe i ka treguar të ndenjurat policisë që ndërkohë me urdhër të ministrit Lleshaj po bombardonte protestuesit me gazlotsjellës.

Protestuesi i revoltuar ka sulmuar me kundra-gaz ndaj forcave policore. Pas këtij video skandali, presim reagimin e policisë dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe zbulimin e autorit.

“Më falni miq po nuk mund të mos i beja share . Njerëzit e thjeshtë i kanë pergjigjet e thjeshta. Ja përgjigja për Ramën, Lleshin dhe parlamentin e leshit” shkruan Paloka.

Policia e gjuan me gaz lotsjellës, protestuesi opozitar reagon duke i treguar menderen…

Publiée par Faktor.al sur Mercredi 17 avril 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej