Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protestuan kundër Ramës në Kukës, procedohen penalisht 13 persona

Nga Ejona 0

Policia ka proceduar penalisht 13 protestues, të cilët ditën e djeshme organizuan një protestë kundër kryeministrit Edi Rama në Kukës.

Mësohet se protestuesit e moshave 28-60 vjeç, do të procedohen për tubim të paligjshëm dhe për kundërshtim të forcave të policisë.

Rama në Kukës/ Protestuesit çajnë kordonin e policisë, vërshojnë drejt aeroportit (film)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej