Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta tek Unaza e Re, banorët djegin flamurin e “Rilindjes”

Nga Klodiana 0

Për rreth 1 orë e 30 minuta banorët e Unazës së Re, vazhdojnë të protestojnë kundër prishjes së bizneseve dhe banesave të tyre.

Që prej orës 18:00, ata kanë bllokuar rrugën duke mos lejuar qarkullimin e lirë të mjeteve.

Protestuesit i kanë vënë zjarrin koshave të plehrave dhe gomave duke i nxjerrë në mes të rrugës.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej