Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta/ Policia ushtron dhunë ndaj gazetarit, Nikollë Lesi (film)

Nga Ejona 0

Policia ka ushtruar dhunë teksa po tentonte të arrestonte drejtorin e gazetës ‘Koha Jonë’, Nikollë Lesi.

Mësohet se gazetari ishte nisur drejt redaksisë së gazetës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej