Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta kundër importit të plerave/ Rreth 500 policë do të ruajnë sigurinë në protestë

Nga Skenderi 0

Policia  ka angazhuar 494 punonjës policie në total për mbarëvajtjen e protestës kundër importit të mbjetjeve të organizuar nga shoqëria civile.

Protesta në formë marshimi do të nisë në orën 11:00 nga Parku Rinia, krahu i Monomentit të Pavarsisë, për të mbritur përpara Kryeministrisë, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” .

Protestuesit kanë kërkuar leje për zhvillimin e protestës deri në orën 14:00.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej