Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Protesta kundër importit të plehrave/ Berisha: Protesta më e madhe e shoqërisë civile në 25 vite

Nga Klodiana 0

Ka reaguar ish-kryeministri, Sali Berisha, për protesten kundër importit të plehrave.

Kjo ishte protesta me e madhe e shoqerise civile ne 25 vite organizuar me thirrjen e pare!

Edi Rama, qe tani po quhet ne rrjetet sociale ne mbare boten Pleh-Man, njeriu i plehut, i tronditur deri ne palce beri gjithcka qe t’u mbylle ekranet protestuesve por deshtoi!

 Dhe nje here thirrja ime per te gjithe qytetaret eshte: te mbeshtesim protesten e shoqerise civile si deshmi e pergjegjesise tone qytetare sepse ajo po mbron jeten, shendetin, mjedisin, dinjitetin e secilit prej nesh.

Urimet me te perzemerta organizatoreve dhe pjesmarresve per protesten me madheshtore, me thirrje te pare, e shoqerise civile ne historine e vendit! Urimeeee!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej