Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta e opozitës/ Edi Rama ia mbath prapë nga Tirana

Nga 27-shi 0

Ndërsa nesër pritet të zhvillohet një tjetër protestë e opoztës, kryeministri sërish ka gjetur një arsye të iki e t’ia lërë pushtetin Sandër Lleshajt, ministrit të pasionuar pas gazit lotsjellës.

Nuk u mjaftua që kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi anulloi seancën plenare, por frika e ka çuar sërish kryeministrin të arratiset në jug të vendit.

Ai ka vendosur të jetë bujtës në Gjirokastër, ku beson se do t’i japin zemër në Dropull e gjetkë.

Takimet do të jenë me karrike, kështu që ka nisur dhe dërgimi i tyre në masë nga Tepelena.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej