Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta e opozitës/ Basha s’është i pranishëm, ja mesazhi i tij

Nga Klodiana 0

Për shkak të axhendës së tij, kreu i PD-se, Lulzim Basha ashtu si pritej, nuk është sot në protestën e gjashtë të opozitës para Kuvendit.

Basha ka postuar videon e protestës live në faqen e tij në Facebook, duke dhënë mesazhin se lufta është për një kauz të drejtë, dhe me sigurinë se “Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet!”

Mesazhi i Bashës

Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi dhe zgjedhje të lira. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet! #ShqiperiaSieuropa

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej