Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Protesta e 16 shkurtit/ PDIU takim me Forumin e Gruas në orën 12:30

Nga Klodiana 0

Kryetari i PDIU-së Shpëtim Idrizi, do të zhvillojë ditën e sotme një takim me Forumin e Gruas.

Në këtë takim Idrizi do të flasë për protestën e 16 shkurtit, si dhe situatën në të cilën ndodhet vendi që kërkon zgjidhje politike.

Konferenca do të mbahet në orën 12:30 në Hotel Tirana.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej