Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prokuroria kërkon 7 vite burg për Altin Rrakllin, akuzohet për mashtrim

Nga Klodiana 0

Prokuroria  e Tiranës ka kërkuar shtatë vite burg për Altin Rrakllin, ish fubtollistin e kombëtares shqiptare.

Altin Raklli akuzohet për veprën penale mashtrim me pasoja të rënda, për një shumë prej 150 mijë eurosh.

Bëhet me dije se Altin Rraklli ka hequr prej disa kohësh dorë nga nënshtetësia shqiptare duke mbajtur vetëm atë gjermane.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej