Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Prokurori i Antimafias se Leçes takohet me Kryeprokurorin Llalla

Nga Skenderi 0

Prokurori i Antimafias se Leçes, Kataldo Mota, është takuar mëngjesin e sotëm me Prokurorin e Përgjithshëm Adriatik Llalla dhe prokurorë të Krimeve të Rënda.

Mësohet se fokusi i bisedimeve është forcimi i  bashkëpunimit ndërmjet strukturave të dy vendeve, e kryesisht me Prokurorinë për Krime të Rënda.

Takimi po zhvillohet në ambjentet e Prtokurorisë së Përgjithshme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej