Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pritje madhështore, shikoni se çfarë bëjnë tifozët e Liverpulit para ndeshjes me Romën (film)

Nga Klodiana 0

Pas trazirave të ndeshjes së parë çerekfinale, tifozëve të Liverpool u është bërë thirrje të mos tregohen të dhunshëm por të mbështesin ekipin e tyre në mënyrë paqësore.

Dhe pamjet në prag të ndeshjes së sotme ndaj Roma-s janë po aq të frikshme sa ato të dy javëve më parë. padyshim që tifozët e Liverpool janë ndër më unikët në botë dhe këtë e kanë vërtetuar edhe ditën e sotme, teksa kanë “djegur” qytetin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej