Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pritet në Kurbin me flamuj e brohoritje/ Basha: Atmosferë e jashtëzakonshme në vigjilje të 13 prillit (film)

Nga Ejona 0

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të zhvillojë sot një takim me aktivin e degës së Kurbinit.

Vetë krye-opozitari Basha ka postuar një video në Facebook ku shihet pritja që i është rezervuar nga mbështetësit opozitarë.

Basha shprehet se është një krijuar një atmosferë e jashtëzakonshme kudo në Shqipëri nga vigjilja e protestës së 13 prillit.

“Përshëndetje, tani jam rrugës për në Kurbin për aktivin e degës së Kurbinit. Po kthehem nga Kukësi ku sapo pata një takim me aktivistët e PD-së së Kukësit, të Hasit, Tropojës dhe të Dibrës dhe më kanë rezervuar dhe këtu në hyrje të Milotit një pritje të jashtëzakonshme të rinjtë demokratë të Lezhës, Kurbinit dhe të Mirditës.
Atmosferë e jashtëzakonshme në vigjilje të protestës së të shtunës së 13 prillit, kudo në Shqipëri. Mirupafshim nga hyrja e Kurbinit”,
thotë Basha.

Publiée par Lulzim Basha sur Lundi 8 avril 2019

Publiée par Lulzim Basha sur Lundi 8 avril 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej