Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prishtinë/ Burri vret gruan, nusen e djalit dhe veten në sy të mbesës 2 vjeçare

Nga Ejona 0

Një vrasje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në  lagjen “Dardania” në Prishtinë ku një person vrau gruan e tij, gruan e djalit e më vonë vrau edhe veten.

Personi H.K. përgjegjës i vrasjes së trefishtë mësohet të ketë qenë me probleme mendore, i cili edhe një vit më parë kishte tentuar të vriste gruan e tij.

E pranishme në vendin e krimit ka qenë edhe mbesa 2-vjeçare e cila ka parë të gjithë ngjarjen. Dy orë pasi ndodhi krimi, 2-vjeçarja është nxjerrë nga aty nga familjarët pasi hetuesia realizoi hetimet e para.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej