Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Princ Harry fton tre ish të dashurat në dasmën e tij

Nga Klodiana 0

Në 19 maj do të zhvillohet një nga evenimentet më të rëndësishme të vitit, dasma e Princ Harry dhe Meghan Markle.

Në këtë dasmë do të jenë të pranishëm rreth 2 mijë të ftuar, ndërkohë që në listë janë përfshirë edhe tre ish të dashurat e Princ Harry, të cilat sipas “The Sun” kanë mbetur mikesha të tij shumë të mira.

Ellie Goulding, Cressida Bonas dhe Chelsy Davy, janë tre vajzat të cilat kanë konfirmuar pjesëmarrjen në dasmën mbretërore në 19 maj.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej