Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Prezantohet trajneri i ri i Kukësit, Pacult merr drejtimin e skuadrës

Nga Klodiana 0

Trajneri i Kukësit, tekniku Peter Pacult është prezantuar para skuadrës të mërkurën.

Ai merr frenat e ekipit verior me qëllim për ta çuar drejt sukseve të reja. Në prezantimin e parë me skuadrën ai u njoh edhe me asetet e ekipit dhe me elementët që ka në dispozicion. Ndihmësi i tij do të jetë Rraman Hallaçi.

Pakult vjen te Kukësi pas shkarkimit të trajnerit serb Malden Milinkovic. Shkak për largimin e tij u bënë rezultatet e dobëta të Kukësit në 2 fazat e para të këtij sezoni.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej