Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Presidenti Meta i “Ftuar Nderi” në Kolegjin e NATO-s: Mirënjohje për kontributin ndaj Shqipërisë

Nga Ejona 0

Në kuadër të 10-vjetorit të anëtarësimit të Shqipërisë në NATO Presidenti Ilir Meta zhvilloi një vizitë si i ‘Ftuar Nderi’ në Kolegjin e Mbrojtjes së NATO-s në Romë.

Me anë të një postimi në Facebook, Meta shpreh mirënjohje ndaj kontributit që Kolegji i Mbrojtjes së NATO-s i ka dhënë Shqipërisë.

“Shpreh mirënjohjen time më të thellë për bashkëpunimin dhe kontributin që Kolegji i Mbrojtjes së NATO-s i ka dhënë Shqipërisë me kualifikimin e ekspertëve shqiptarë dhe me ekspertizën e tij të çmuar ndaj reformës së mbrojtjes dhe procesit të anëtarësimit tonë në NATO”, shkruan presidenti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej