Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Presidenti Meta dekoron pas vdekjes ish-drejtorin e policisë Sokol Baraj

Nga Media 0

Policia e Shtetit feston sot 105 vjetorin e krijimit të saj, Me rastin e këtij përvjetori Presidenti Meta ka dekoruar FNSH e Shkodrës në nder të ish-Drejtorit të Përgjithshëm Sokol Baraj.

Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Sokol Baraj, është ndarë nga jeta  në moshën 53-vjeçare pas një ataku në zemër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej