Ka than' i moçmi: 

"Komunizma është një sëmundje e tmerrshme, si tërbimi i qenve dhe i ujqërve, është kolerë që nuk shkatërron vetëm trupin,por zemrën dhe shpirtin e njeriut."

- Mit'hat Frashëri

Presidenti i Francës, Hollande do të vizitojë Shqipërinë në mars

Nga Skenderi 0

Presidenti i Francës pritet që të  vizitojë  Shqipërinë javën e parë të marsit.

Bëhet e ditur se vizita e François Hollande në Shqipëri është bërë me ftesë të Presidentit Bujar Nishani.

Në këtë vizitë Presidenti i Francës pritet që të zhvillojë takime me të gjithë krerët e shtetit shqiptar.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>