Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Pranga shoferit të dehur në Dibër, në autobus ishin 30 persona

Nga Media 0

Policia e Dibrës një ditë më parë bëri apel për drejtuesit e mjeteve të cilët duhet të shmangin alkoolin, por këtë të dielë një shofer autobuzi me 30 persona brenda ishte i dehur.

Në momentin kur u ndalua Enver Koçi, 49 vjeç nga Bulqiza, rezultoi se ishte në gjendje të dehur në masën 0.89 mg/l.

Përveç kësaj ai drejtonte mjetin jashtë kushteve teknike dhe pa u pajisur me leje drejtimi. Po në këtë rrugë u arrestua dhe një shofer furgoni që udhëtonte nga Dibra në drejtim të Tiranës. Edhe Kujtim Gjoni ishte në gjendje të dehur.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej