Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Pozita e arvanitasve dhe çamëve në shtetin grek

Nga Rexhina Biba 0

Historiani Arben Llalla është i ftuar të hënën në orën 22:00 në emisionin “Në mbrëmjë…te Agim Poshka”, për të folur për të gjithë kryeministrat dhe presidentët me origjinë shqiptare që kanë administruar Greqinë, të përmbledhur në një emision rreth pozitës së arvanitasve dhe çamëve në shtetin grek.

Emisionin mund ta ndiqni të plotë të hënën në orën 22:00, në TV 21.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej